Bandă suplimentară pe strada Mihai Viteazul, intersecție cu strada Anton Pann
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/10/05/386602204_335991659074081_8000456823618744300_n-840x630.jpg)
Cu scopul de a îmbunătăți circulația rutieră în zona intersecției dintre Strada Mihai Viteazul și Strada Anton Pann, au fost implementate măsuri menite să optimizeze traficul.
În intersecție a fost creată o nouă bandă suplimentară, pentru a fluidiza traficul și a facilita legătura între strada Mihai Viteazul și strada Anton Pann.
Vă rugăm să respectați noile reglementări rutiere!