Dental Alliance
March 29, 2024

SC AMF Bruns Romania SRL angajează Specialist Achizitii – industria metalurgica

0
Carmangeria La Cimpoeșu

YRY Residence

Restaurant Portofino

SC AMF Bruns Romania SRL angajeaza personal  pentru fabrica din Roman/judetul Neamt urmatoarele functii:

Personal TESA

  • Economist – 1 pozitie
  • Specialist achizitii – 1 pozitie
  • Desenator tehnic Autocad, SolidWorks – 2 pozitii
  • Tehnician Calitate – 2 pozitii

Personal Productie

  • Sudori – 5 pozitii
  • Operator laser – 2 pozitii
  • Operatori indoire ABKANT – 2 pozitii
  • Operator gaurire, roluire, diverse prelucrari usoare – 1 pozitie
  • Operator polizare metale – 1 pozitie
  • Operator vopsire – 1 pozitie
  • Operator pregatire marfa vopsitorie – 1 pozitie
  • Operator Logistica depozit cu atestat de motostivuitorist  – 1 pozitie
  • Operator montaj final/lacatus mecanic – 6 pozitii

Avantaje

  • Salariu competitiv;
  • Tichete de masa;
  • Prima de Paste;
  • Prima de Craciun;
  • Oportunitatea de a face parte din echipa ce isi desfasoara activitatea intr-o fabrica noua;

CV-urile se pot depune direct la sediul firmei (langa depozitul Profi, drumul ce duce la podul de fier, spre SOMACO) ,500 m din sensul giratoriu pe partea dreapta. Persoana de contact: Sef Birou Resurse Umane Diana Banu – 0712-159.391, sau la Adresa de email : HR-Romania@amf-bruns.com

Specialist Achizitii – industria metalurgica

Cerinte

  • Absolvent Studii superioare – avantaj studii tehnice;
  • Experienta in domeniu achizitiilor de minim 3 ani;
  • Cunoștințe bune de limba engleză, scris și vorbit; limba germana reprezinta un avantaj dar nu e obligatoriu;
  • Cunostinte peste medie MS Office;
  • Bune abilitati de organizare,de lucru independent dar si in echipa;
  • Un nivel ridicat de etica de lucru si integritate morala;
  • Bune abilitati de comunicare si negociere;
  • Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan, flexibilitate la schimbarile de strategie;
  • Permis de conducere categoria B;

Responsabilitati

  • Asigură aprovizionarea cu materiale şi mărfuri în baza necesarelor de materiale primite care pot contine si specificaţii tehnice cu respectarea procedurilor în vigoare;
  • Pregătirea rapoartelor si achizitia de bunuri pentru activitatile zilnice ;
  • Identifică necesarul de aprovizionare;
  • Transmite cererile de ofertă;
  • Negociază cu furnizorii preţurile de achiziţie, asigură suport la încheierea contractelor;
  • Intocmeşte şi urmăreşte comenzile de aprovizionare ;
  • Se asigura ca sunt emise facturi in momentul livrari comenzilor lansate;
  • Asigura controlul facturilor;
  • Verificarea exactității datelor de facturare;
  • Se asigură ca derularea comenzilor sau contractelor se desfasoara fara probleme;

Avantaje

  • Bonus de Performanta;