CSM Roman a reușit o nouă victorie pe Stadionul Moldova!
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/05/16/347547079_177055981965725_7826078710022181348_n-840x630.jpg)
Într-un meci palpitant, desfașurat duminică, 4 iunie, CSM Roman a livrat o nouă performanță, învingând A.S. Poiana Teiului cu un scor remarcabil de 10-0! Țapu Cosmin și-a demonstrat abilitățile excepționale și capacitatea de a trimite mingea în plasă, marcând șapte goluri.
Nu doar el s-a evidențiat, ci și Vlaicu Aurel, Isciuc Silviu și Ungureanu Adrian, care și-au lăsat amprenta în acest meci, adăugând fiecare câte un gol pe tabela de marcaj. Dedicarea și determinarea lor s-au remarcat pe parcursul jocului, contribuind la obținerea unei victorii impresionante. Această victorie demonstrează spiritul neobosit și angajamentul de neclintit al fotbaliștilor noștri. Perseverența și dedicarea jucătorilor și-au găsit cu siguranță roadele, arătându-și abilitățile excepționale, priceperea tactică și un spirit de echipă, care i-a condus la acest scor.
Cu siguranță, echipa lui Gabriel Țapu, va continua să creeze momente frumoase pe teren, către atingerea obiectivelor!