Daniel Harpa președinte PSD Neamț: M-a bucurat să particip la Conferința Organizației Municipale PSD Iași, alături de miniștri, parlamentari și alți colegi social-democrați.
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/11/04/398670672_830253255776341_5950166114712145441_n-840x630.jpg)
Ieri am refăcut drumul de peste 100 km pe care l-a străbătut Ion Creangă plecând din Humulești pentru a-l întâlni pe poetul național Mihai Eminescu, în dulcele Târg al Ieșilor.
M-a bucurat să particip la Conferința Organizației Municipale PSD Iași, alături de miniștri, parlamentari și alți colegi social-democrați.
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/11/04/398792774_830253249109675_4647751272193556520_n-460x365.jpg)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Vă doresc să continuați cu #succes reformarea organizației, să fiți o echipă unită și asumată, și să aplicați principiile și programul local de guvernare social-democrat în beneficiul ieșenilor, începând cu anul 2024!