Deputat Oana Bulai: Să ne păstrăm orașul curat!
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/03/20/336868403_1637806719973814_5430479550192920568_n-840x473.jpg)
Am petrecut un sfârșit de săptămână în familia social-democrată de la Roman. Vineri am participat împreună cu echipa mea la o acțiune de ecologizare în orașul nostru, în cadrul căreia am curățat malul Râului Moldova.
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/03/20/336771387_666079965287411_2062443018081258713_n-487x365.jpg)
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/03/20/336916890_178018851697526_299365221474872483_n-274x365.jpg)
A fost o zi specială, care ne-a adus împreună ca echipă și ne-a dat șansa să facem ceva bun pentru natură. Îmi doresc ca exemplul nostru să fie urmat de cât mai mulți oameni!
Această acțiune face parte din campania națională a PSD, VINEREA VERDE, prin care vrem să demonstrăm, încă o dată, angajamentul nostru față de natura si protejarea mediului.
„Ceea ce primim e ceea ce oferim”, iar pentru a avea un mediu mai curat ne-am mobilizat şi am adunat zeci de saci de deşeuri.
Vă prezint o parte dintre oamenii frumoși din echipa noastră!