Fotbal: Încep meciurile de pregătire înaintea Campionatului!
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/08/04/365447524_751966766931702_251217702183268549_n-840x514.jpg)
Echipa noastră, CSM ROMAN, va disputa primul meci de pregătire duminică, 6 august! Vom întâlni echipa Voința Ion Creangă, iar partida va avea loc pe stadionul Moldova, începând cu ora 11:00.
Așteptăm cu nerăbdare să vă revedem pe margine, alături de noi, pentru a ne susține jucătorii în această partidă importantă înaintea începerii Campionatului, care va debuta în septembrie. Suntem determinați să dăm totul pe teren pentru a aduce bucurie și mândrie pentru Roman!
Duminică, 6 august, ora 11:00, stadionul Moldova este locul în care toți iubitorii fotbalului din Roman se reunesc!
Hai CSM ROMAN! ![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f4aa.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f4aa.png)