Liceul Tehnologic „Vasile Sav” este în plin proces de transformare, iar lucrările avansează cu pași concreți.
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/11/01/398431955_877940890801146_8617526838942538246_n-840x511.jpg)
Sala de sport este în curs de modernizare – aproape finalizată, cu o suprafață de joc proaspăt montată pentru a oferi elevilor noștri un spațiu adecvat pentru activitățile sportive. ![🏀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1/16/1f3c0.png)
![⚽](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taf/1/16/26bd.png)
![🏀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1/16/1f3c0.png)
![⚽](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taf/1/16/26bd.png)
De asemenea, la corpul B și la corpul de ateliere s-a finalizat izolația exterioară, cu vată minerală și tâmplărie nouă. ![🏗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tde/1/16/1f3d7.png)
![🏗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tde/1/16/1f3d7.png)
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/11/01/398428906_877940937467808_1837580963823984657_n-545x365.jpg)
Lucrăm intens și la interiorul acestor clădiri, unde se instalează facilități sanitare și electrice moderne. Cu fiecare pas înainte, aducem unitatea școlară la standardele cele mai înalte, garantând astfel o educație de calitate pentru generațiile viitoare. ![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
![✏️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te4/1/16/270f.png)
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
![✏️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te4/1/16/270f.png)
Vom continua să investim în viitorul copiilor noștri și să le oferim cele mai bune condiții pentru dezvoltare!