Prefect Adrian Niță: La mulți ani reprezentanților Inspectoratului Județean pentru Situații de Urgență „Petrodava“, la împlinirea a 18 ani de la înființare.
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2022/12/15/Screenshot-11.png)
Fiecare misiune la care ați participat a fost o dovadă a profesionalismului care vă caracterizează și orice intervenție a voastră a însemnat o șansă dată unei vieți, o reducere a pagubelor de pe urma unei situații de urgență. Pentru tot ceea ce ați făcut, în numele nemțenilor cărora le-ați venit în ajutor, vă mulțumesc!
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2022/12/15/318243423_528271222619900_4820236766052995872_n-487x365.jpg)
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2022/12/15/160e33a2-9909-4220-a864-37b78f72557a-366x365.jpg)
Curajul să vă caracterizeze în continuare!
Rămâneți unii dintre profesioniștii cu care județul nostru se mândrește, iar ISU Neamț, o instituție de prestigiu!