Primar Leonard Achiriloaei: Fiecare început de primăvară este al vostru, dragele noastre! 8 Martie înseamnă frumusețea și dragostea cu care ne înconjurați.
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/03/08/335083778_1343726369530555_260845791005893699_n-840x473.jpg)
Astăzi, vă mulțumim pentru că ne înseninați viața cu fiecare zâmbet, îmbrățișare și încurajare pe care ne-o oferiți.
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/03/08/331285569_935511644463355_8630708501452802425_n-648x365.jpg)
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/03/08/335016625_547467527485778_2016977025587971370_n-648x365.jpg)
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/03/08/335255666_761007551919081_2170633676983774139_n-575x365.jpg)
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/03/08/335247056_162041389982846_5544336933439015598_n-648x365.jpg)
Tuturor doamnelor și domnișoarelor, vă doresc să purtați mereu în suflet spiritul primăverii, să aveți o viață plină de fericire și realizări în toate începuturile! O zi de 8 Martie, deosebită!
La mulți ani, din toată inima!