Primăria Municipiului Roman vă invită la cea mai amplă acțiune de curățenie a mediului înconjurător – „Let’s do it, România”, ce va avea loc sâmbătă, 16 septembrie
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/09/12/375837741_322555810417666_1560430967243944510_n.jpg)
Primăria Municipiului Roman vă invită la cea mai amplă acțiune de curățenie a mediului înconjurător – „Let’s do it, România”, ce va avea loc sâmbătă, 16 septembrie. Este momentul să ne mobilizăm și să ne angajăm activ în protejarea și îmbunătățirea frumuseții naturale a comunității noastre!
Iată detaliile evenimentului:
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Ce vom face:
![🗑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5a/1/16/1f5d1.png)
![♻️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf8/1/16/267b.png)
![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1e/1/16/1f33f.png)
Pentru mai multe informații și pentru a vă înscrie, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon 0735 678 080 sau prin email la adresa luminita.boz@primariaroman.ro.
Vă mulțumim anticipat pentru implicare și așteptăm să facem din acest eveniment, un real succes!