Daniel Harpa președinte PSD Neamț: La Mulți Ani tuturor celor care își sărbătoresc onomastica în această zi binecuvântată!
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2024/01/07/Screenshot-2024-01-07T061554.043.png)
Sfinte Prorocule Ioan, Înaintemergătorule și Botezătorule al lui Hristos adu pace în inimile, casele și obștile noastre. Împacă-ne cu Dumnezeu și cu aproapele nostru. Spre fapte bune ne îndeamnă și cu boldul pocăinței trezește inimile noastre ca să pricepem prețul mântuirii noastre. Amin.