Deputat Mara Calista: Începutul noului an școlar să fie o ocazie de bucurie pentru toți elevii! Le doresc mult succes și profesorilor, învățătorilor și educatorilor.
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/09/11/375921304_877484650410687_6748335481046134953_n-840x840.jpg)
Începutul noului an școlar să fie o ocazie de bucurie pentru toți elevii! Le doresc mult succes și profesorilor, învățătorilor și educatorilor.
Le mulțumesc pentru tot ceea ce fac pentru copiii noștri, pentru a contribui zilnic la dezvoltarea lor. Să nu uităm și noi, ca părinți, să le insuflăm dorința de a învăța, de a le spune că pot deveni tot ce își doresc!