Prefect Adrian Niță: La mulți ani Inspectoratului Județean de Jandarmi Neamț!
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2022/04/03/277560887_10229076201349301_8532458467152831820_n-840x599.jpg)
Sunt onorat, la ceas aniversar, să vă felicit pentru tot ceea ce faceți, pentru activitatea pe care o desfășurați!
Reprezentați o instituție care se remarcă la fiecare misiune prin profesionalism. Nu puține sunt intervențiile la care participă jandarmii nemțeni și pentru că de fiecare dată v-ați îndeplinit sarcinile de serviciu, demonstrați că sunteți profesioniștii de care societatea are nevoie!
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2022/04/03/277566415_10229076198869239_3059337007477538090_n-487x365.jpg)
Felicitări fiecărui jandarm nemțean pentru devotament, pentru alegerea pe care ați făcut-o pentru această carieră militară, fiți convinși de aprecierea și respectul meu și vedeți în mine un sprijin permanent!