Secretar de Stat Bogdan Dumea: Cumpără românește!
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/10/19/394253192_341467798526703_2812547830912902856_n-840x630.jpg)
Susținem inițiativele locale, produsele locale și producătorii autohtoni. Numai așa putem, împreună, să schimbăm România într-o țară mai bună și mai prosperă.
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/10/19/Screenshot-59-514x365.png)
Este un gest de responsabilitate față de țara noastră și față de generațiile viitoare. Fiecare alegere de a cumpăra produse românești este un pas în direcția corectă.
Dacă vreți să faceți parte din campania ”Cumpără românește”, puteți completa formularul. Aflați mai multe pe link-ul din primul comentariu.