Trafic blocat pe E85 între Roman și Bacău. Accident rutier, în care au fost implicate 2 autocamioane și 1 autoturism
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/01/26/Screenshot-5.png)
Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Poliţiei Române informează că pe DN 2, localitatea Săucești, județul Bacău, s-a produs un accident rutier, în care au fost implicate 2 autocamioane și 1 autoturism.
În urma impactului a rezultat rănirea conducătorului auto, care primește îngrijirile medicale necesare. Circulația rutieră este blocată pe ambele sensuri de mers, valorile de trafic fiind în creștere. (sursa foto bacau.net)