Trenulețul lui Moș Crăciun revine la Roman!
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/12/04/407390834_897984848796750_4508858124019892601_n-840x518.jpg)
Și în acest an, cei mici vor avea ocazia să interacționeze direct cu Moșul, în timp ce se bucură de o călătorie împreună cu acesta. Trenulețul va fi disponibil pentru plimbări timp de 2 zile, pe 6 și 7 decembrie, în intervalul orar 14:00 – 19:00.
Fiecare călătorie va dura aproximativ 25 – 30 de minute, oferind o experiență captivantă și distractivă. În plus, există posibilitatea de a face fotografii alături de Moș Crăciun.
Pentru a facilita accesul și a evita aglomerația, puteți folosiți opțiunea de rezervare online disponibilă pe www.tusnad.bookonline.ro. Aici veți putea vedea locurile disponibile în timp real, asigurându-vă că fiecare familie se poate bucura de această experiență.
Sper ca prezența lui Moș Crăciun pe străzile din Roman să aducă zâmbete pe fețele cât mai multor copii.![🎄](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1/16/1f384.png)
![🌟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f31f.png)
![🎄](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1/16/1f384.png)
![🌟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f31f.png)