Echipa PSD Piatra Neamt s-a mutat astăzi în “casă” nouă. Prin muncă, unitate și seriozitate, se va muta anul acesta și la Primăria Piatra Neamț!
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2024/02/03/424866472_893679696100363_4801596107300632881_n-840x350.jpg)
Cred asta pentru că municipiul reședință de județ are în prezent una dintre cele mai puternice echipe PSD din ultimii 10-15 ani, formată din lideri competenți, membri care aduc plus valoare și simpatizanți care își doresc același lucru: să facă Bine pietrenilor și să redea strălucirea Perlei de odinioară a Moldovei!
Salut prezența alături de noi a dlui Dragos Benea, un #europarlamentar social-democrat din regiunea noastră, a Moldovei, care ne reprezentă cu cinste țara la Bruxelles!
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)