Strada Ștefan cel Mare – sensul către Suceava este temporar blocat pentru aproximativ 60 de minute
![](https://roman24.ro/wp-content/uploads/2023/08/11/Screenshot-2023-08-11T094126.664-840x402.png)
Vă informăm că în vederea desfășurării unor lucrări de asfaltare, strada Ștefan cel Mare – sensul către Suceava este temporar blocat pentru aproximativ 60 de minute.
Pentru a vă asigura că puteți ajunge la destinație în timp util, vă recomandăm să utilizați ruta alternativă, de pe Bulevardul Roman-Mușat spre strada Mihai Viteazu.
Echipajele Poliției Locale sunt în teren pentru fluidizarea traficului.
Vă mulțumim pentru înțelegere!